e - b ü l t e n
Ocak 2016
Yepyeni bir yıla girdiğimiz şu günlerde 2016 yılının ilk sayısı ile karşınızda olmanının mutluluğunu yaşıyoruz.

Şirketimizin 1 Eylül 2015 tarihinde yapılmış olan 2014 Yılı Olağan Genel Kurul toplantısında, 2.320.000,00 TL olan şirket sermayesinin nakit artırım yoluyla 7.680.000,00 TL ilave edilerek, 10.000.000,00 TL'ye artırılmasına, arttırılan 7.680.000,00 TL için her biri 1,00 TL itibari değerde, 7.680.000 adet (B) grubu nama yazılı pay ihraç edilmesine karar verilmiştir.

Sermaye tezyidine katılan pek çok ortağımız aynı zamanda kalan hisselerden artan paylara da talip oldular. İzmir Büyükşehir Belediyesi de %3 olan ortaklık payını aldığı Belediye Meclis kararı ile %30'a çıkarmıştır. % 31 kamu , % 69 özel sektör payı ile Tarkem Türkiye'de kamu, özel sektör iş birliğinin çok güzel bir örneği ve öncüsü olacaktır.

Bültenimizin Etkinlikler, Temas Ziyaret ve Toplantılar bölümünde TARKEM olarak katılım sağladığımız Platform, Sempozyum ve Kültürel Girişimler konularında bilgilere ulaşabilecek, gerçekleştirdiğimiz Temas, Ziyaret ve Toplantılar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

TARKEM -İzmirfilm işbirliği ile çekilen kısa tanıtım filmimizin özellikle sosyal medya'da büyük yankı uyandırdığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kısa tanıtım filmimizi izlemek için buraya tıklayabilir ayrıca istatistiklere ulaşmak için de Kurumsal İletişim Bölümü'müzü ziyaret edebilirsiniz.

Benim Kemeraltı'm yazı dizisinde ise bu sayımızda Yönetim Kurulu Üyemiz Temel Aycan Şen'in Kemeraltı anılarını bültenimize taşıyoruz.

İzmirLife Dergisi ile işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz "KEMERALTI'NI KEŞFET" temalı çalışmalarımız ile yeni keşifler yapmaya devam ediyor, bu sayıda sizleri Havra Sokağı'nda küçük bir keşfe davet ediyoruz.

E-bültenimizi keyifle okuyacağınızı umuyor, İyi bir kış geçirmenizi diliyoruz.

Saygılarımızla,
TARKEM A.Ş.
 
Etkinlikler - Gerçekleştirilen Temas, Ziyaret ve Toplantılar
TARKEM'in son dönemde katıldığı dış toplantı, sempozyum, açılış ve ödül törenlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Kurumsal İletişim Çalışmaları
TARKEM bünyesinde gerçekleştirilen Kurumsal İletişim Çalışmalarına ve Medya'da hakkımızda çıkan haberlere
bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
 
Benim Kemeraltım
Benim Kemeraltı'm yazı dizisinde bu sayımızda TARKEM Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Temel Aycan Şen'in Kemeraltı anılarına tanıklık edeceğiz.
Detaylı Bilgi
Kemeraltı'nı Keşfet
Her sayıda yeni keşifler yapmamızı sağlayan Kemeraltı'nı Keşfet bölümümüz ile bu sayıda sizleri Havra Sokağı'nda küçük bir keşfe davet ediyoruz.
Detaylı Bilgi
 
 
 
www.tarkem.com.tr
 
Bu e-posta tarafınıza <##GONDEREN_ISMI##> tarafından oluşturulan üye listesine <##EM_MUSTERI_EMAIL##> adresi ile kayıt olduğunuz için gönderilmiştir. Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, üyelik bilgilerinizi güncellemek ya da üyelikten ayrılmak için lütfen tıklayın.


Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş. - TARKEM   |   MERSİS NO: 417 669 931 715 313 6