e - b ü l t e n
Temmuz 2015
E-bültenimizin 10. sayısıyla birlikte sizlere TARKEM'den yeni haberler vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

TARKEM ve Dokuz Eylül Üniversitesi arasında imzalanan protokol kapsamında İzmir Tarih Projesi Anafartalar Caddesi 2.Etap ile 1.Halka Konut Dokusu'nun Bir Bölümü ve Yakın Çevresi'nin Operasyon Planına yönelik ön proje çalışmaları ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ile yapılan işbirliği çerçevesinde İzmir Tarih Projesi Havralar Alt Bölgesi ve Yakın Çevresinin Operasyon Planına Yönelik Ön Proje çalışmalarının detaylarına Gerçekleştirilen Temas, Ziyaret ve Toplantılar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Çalışmaları bölümünde TARKEM hakkında basına yansıyan önemli haberleri ve İzmir Life Dergisinde yayınlanan ilan ve advertorial çalışmalarını bulabilirsiniz.

Benim Kemeraltı'm yazı dizisinde ise bu sayımızda Sayın Moris Bencuya'nın Kemeraltı anılarını sizlerle paylaşıyoruz.

TARKEM için önemli kilometre taşlarından biri olan bu dönemde tüm değerli ortaklarımızı 1 Eylül Salı günü saat 16.00'da Tarihi Havagazı Fabrikası/Sanat Cafe'de gerçekleştirilecek olan TARKEM 3. Olağan Genel Kurul toplantısına davet ediyor, katılımınızı önemle rica ediyoruz.

E-bültenimizi keyifle okuyacağınızı umar, iyi bir yaz geçirmenizi dileriz.

Saygılarımızla,
TARKEM A.Ş.
 
 
 
Gerçekleştirilen Temas, Ziyaret
ve Toplantılar
TARKEM'in son dönemde gerçekleştirdiği temas, ziyaret ve toplantılar hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
 
 
Etkinlikler
TARKEM'in son dönemde katıldığı dış toplantı, sempozyum, açılış ve ödül törenlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
 
 
 
Kurumsal İletişim Çalışmaları
TARKEM bünyesinde gerçekleştirilen Kurumsal İletişim Çalışmalarına ve Medya'da hakkımızda çıkan haberlere
bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Benim Kemeraltım
BENİM KEMERALTI'M yazı dizisi ile bundan sonra her e-bültenimizde paydaşlarımızın kendi kalemlerinden Kemeraltı hakkında hatırladıkları, unutulmaz anılarını sizlerle paylaşacağız.
Detaylı Bilgi
 
 
www.tarkem.com.tr
 
Bu e-posta tarafınıza <##GONDEREN_ISMI##> tarafından oluşturulan üye listesine <##EM_MUSTERI_EMAIL##> adresi ile kayıt olduğunuz için gönderilmiştir. Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, üyelik bilgilerinizi güncellemek ya da üyelikten ayrılmak için lütfen tıklayın.


Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş. - TARKEM   |   MERSİS NO: 417 669 931 715 313 6