e - b ü l t e n
Ekim 2015
Sonbahar mevsiminin kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde TARKEM'in faaliyetleri hakkında sizleri bilgilendirdiğimiz e-bültenimizin 11. sayısıyla sizlere yeniden merhaba diyoruz.

Bültenimizin ilk bölümünde TARKEM olarak gerçekleştirdiğimiz Temas, Ziyaret ve Toplantılar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Etkinlikler bölümü ile de TARKEM olarak katılım sağladığımız Platform, Sempozyum ve Kültürel Girişimler konularında bilgilere ulaşabileceksiniz.

Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.'nin III. Olağan Genel Kurul Toplantısı 1 Eylül 2015 Salı günü Tarihi Havagazı Fabrikası'nda gerçekleştirildi. Toplantıda 2.320.000,00 TL olan şirket sermayesinin 10.000.000,00 TL'ye artırılmasına karar verildi. TARKEM tarafından bölgeye yönelik hazırlanan analiz, rapor, envanter çalışmaları ve değerlendirme raporları ışığında İYTE ve Dokuz Eylül Üniversiteleri işbirliği ile yapılan Avan Proje Çalışmaları konusunda bilgilendirme yapıldı. Konu ile ilgili detayları Temas, Ziyaret ve Toplantılar bölümünde bulabilirsiniz.

Tarihi Kemeraltı Bölgesi'ne yönelik merak, ilgi, keşif ve alışveriş duygularını canlandırarak ziyaretçi trafiğinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla TARKEM–İzmirFilm işbirliği ile bir Kemeraltı Tanıtım Filmi ve Tanıtım Belgeselinin çekimlerinin henüz başladığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu haberin detaylarına da yine Kurumsal İletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine son dönemde Basında hakkımızda çıkan haberlere de bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Benim Kemeraltı'm yazı dizisinde ise bu sayımızda bir Kemeraltı markası olan Barçın Spor'un Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Deniz Barçın'ın Kemeraltı anılarına tanıklık edeceğiz.

İzmirLife Dergisi ile işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz "KEMERALTI'NI KEŞFET" temalı çalışmalarımız dergi okurlarından çok olumlu geri bildirimler aldı. Bu çalışmaları e-bültenimizde de paylaşmaya karar verdik. Her sayıda Kemeraltı'nda yeni keşifler yapmamızı sağlayacak olan "KEMERALTI'NI KEŞFET" bölümümüz bu sayıda sizleri Kuyumcular Çarşı'sında keşfe çıkaracak.

Tüm bu haberlerin yer aldığı yeni sayımızı hazırlarken biz çok keyif aldık. Sizlerin de e-bültenimizi aynı keyifle okuyacağınızı umuyoruz.

Saygılarımızla,
TARKEM A.Ş.
 
 
 
Gerçekleştirilen Temas, Ziyaret
ve Toplantılar
TARKEM'in son dönemde gerçekleştirdiği temas, ziyaret ve toplantılar hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
 
Etkinlikler
TARKEM'in son dönemde katıldığı dış toplantı, sempozyum, açılış ve ödül törenlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Kurumsal İletişim Çalışmaları
TARKEM bünyesinde gerçekleştirilen Kurumsal İletişim Çalışmalarına ve Medya'da hakkımızda çıkan haberlere
bu bölümden ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi
 
Benim Kemeraltım
Benim Kemeraltı'm yazı dizisinde
bu sayımızda bir Kemeraltı markası
olan Barçın Spor'un Yönetim Kurulu
Başkanı Sayın Deniz Barçın'ın
Kemeraltı anılarına tanıklık edeceğiz.
Detaylı Bilgi
Kemeraltı'nı Keşfet
Her sayıda Kemeraltı'nda yeni
keşifler yapmamızı sağlayacak olan "KEMERALTI'NI KEŞFET" bölümümüz bu sayıda sizleri Kuyumcular Çarşı'sında keşfe çıkaracak.
Detaylı Bilgi
 
 
 
www.tarkem.com.tr
 
Bu e-posta tarafınıza <##GONDEREN_ISMI##> tarafından oluşturulan üye listesine <##EM_MUSTERI_EMAIL##> adresi ile kayıt olduğunuz için gönderilmiştir. Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, üyelik bilgilerinizi güncellemek ya da üyelikten ayrılmak için lütfen tıklayın.


Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş. - TARKEM   |   MERSİS NO: 417 669 931 715 313 6