TARKEM  e-BÜLTEN
16 Haziran 2014
 
Sayın <##Adınız##>,

İzmir Tarih Projesi ve TARKEM'in faaliyetleri hakkında sizleri bilgilendirdiğimiz e-bültenimizin yedinci sayısında sizlerle yeniden buluşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bu sayımıza öncelikle TARKEM bünyesinde gerçekleştirilen Yönetim Değişikliği ile başlamak istiyoruz. Bizi heyecanlandıran bu önemli haberin detayları ilerleyen sayfalarda sizlere sunulmaktadır.

Yine her zaman olduğu gibi bu sayımızda da şirketimizin son dönemde gerçekleştirdiği faaliyetleri kronolojik sırayla bulacak, önemli görüşme ve toplantılar hakkında detaylara ulaşacak ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen İZMİR TARİH Projesi kapsamında düzenlenen Workshoplar hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

Keyifle okumanız dileğiyle,

ÖZEL NOT: E-bültenimizdeki bölümlerin detaylarına, "Haberin devamı" kısmına tıklayarak ulaşabilir daha sonra bu bölümü kapatarak, yeniden e-bülten ana sayfasına geçiş yapabilirsiniz.


Saygılarımızla,

TARKEM A.Ş.
TARKEM'DEN Önemli Haberler

Öncelikle sizlere TARKEM bünyesinde gerçekleştirilen yönetim değişikliğinden bahsetmek istiyoruz. Yönetim Kurulu toplantısında alınan karara göre 16 Nisan 2014 tarihinden itibaren TARKEM Genel Müdürlük görevine Sayın Sibel Ersin getirilmiştir.
Haberin devamı...
Çalışma Toplantıları & Etkinlikler

İzmir Tarih Projesi'nde kamu, özel sivil toplum kuruluşlarının işbirliğini sağlamak, proje alanı içinde yapılması tasarlanan uygulamaları bütüncül bir yaklaşım içerisinde yürütmek amacı ile TARKEM kamu, özel, sivil toplum örgütleri ve üniversiteler ile çalışma toplantıları düzenlemektedirler.
Haberin devamı...
TARKEM Proje Bölgesi

İcra ve Koordinasyon kurulumuz İzmir Tarihi Alan Projesi içerisinde belirlenmiş olan TARKEM UYGULAMA ALANI 1 üzerindeki çalışmalarını sürdürmektedir.
Haberin devamı...
İzmir Tarih Projesi Tasarım Stratejisi Finansman Modelleri Workshop Çalışması

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZMİR-TARİH PROJESİ'nin geliştirilmesi konusundaki çalışmalarına devam etmekte İzmirlilerin tarihle ilişkisini güçlendirecek olan bu projeye Kamu, özel, sivil toplum kesimleri ve üniversiteleri de dahil edecek katılımcı planlama tekniklerini uygulamaktadırlar.
Haberin devamı...
İzmir Tarih Projesi İçin Tasarım Stratejisi Raporu

Yapılan toplantılar, müzakereler ve düzenlenen çalıştaylar neticesinde Prof. Dr. İlhan Tekeli tarafından "İZMİR-TARİH PROJESİ İÇİN TASARIM STRATEJİSİ RAPOR TASLAĞI" hazırlanmış, TARKEM taslak rapora görüş, öneri ve değerlendirmelerini sunmuştur.
Haberin devamı...
Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.
Atatürk Cad. No: 40 Kat:3 Pasaport - İZMİR
Tel: 0 232 482 05 28 / Faks: 0 232 482 05 26
www.tarkem.com.tr