e-BÜLTEN  ÖZEL
9 Temmuz 2013
 
Sayın,

E-Bülten Özel sayımızla sizlere yeniden Merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bülten ile birlikte, son aylarda TARKEM olarak attığımız önemli adımları paylaşmak ve projelerimiz konusunda sizleri bilgilendirmeyi amaçladık.

İzmir Kalkınma Ajansı ve sadece Sivil Toplum Örgütlerine katkı sağlayan tüm Ulusal ve Uluslararası Kuruluşların imkânlarından yararlanabilmek için TARKEM A.Ş. bir dernek kurma kararı almış ve bildiğiniz gibi İzmir Kent Değerlerini Koruma ve Geliştirme Derneği'nin resmi kuruluşunu Aralık ayında gerçekleştirmiştir.

Konuyla ilgili olarak bu sayımızda, derneğimizin bir parçası olmaktan mutluluk duyduklarını belirten değerli Fahri ve Asil Üyelerimizin listelerine özel bir yer ayırdık.

Ayrıca bültenimizin içerisinde, İZKA'ya teslim edilen Güdümlü Proje Sunumumuz için çeşitli çalışmalar yapan TARKEM üyeleri ve danışmanlarımız ile geçen süreci, projemizin konusunu ve amaçlarını görecek, Tarkem Proje Bölgesi 1'in içinde yapılacak teknik unsurları içeren çalışmaları da yine detaylı ve kronolojik bir sırada bulabileceksiniz.

TARKEM'in ajandası yoğun ve önümüzdeki aylar TARKEM için birçok yeniliğin de habercisi olacak. Gerçekleşen her türlü gelişmeyi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelecek günlerin sağlık ve mutluluk getirmesini diliyoruz.

Saygılarımızla,

TARKEM A.ŞÖZEL NOT: E-bültenimizdeki bölümlerin detaylarına, "Haberin devamı" kısmına tıklayarak ulaşabilir daha sonra bu bölümü kapatarak, yeniden e-bülten ana sayfasına geçiş yapabilirsiniz.
İZKA Proje Süreci

Girişimlerimizi hızlandırmak amacıyla Görevli üye Uğur Yüce İZKA için hazırladığı taslak proje sunumunu Ocak ayı içerisinde Yönetim Kuruluna sunmuş, Yönetim Kurulu tarafından detaylı bir şekilde irdelendikten sonra proje kapsamında ekonomik, sosyal ve kültürel değerleri korumak ve geliştirmek için "Çok Amaçlı Merkez Projesi" oluşturulmasına karar verilmiştir.
Haberin devamı...
TARKEM Proje Bölgesi 1

MasterPlan'ın bir parçası olan TARKEM Proje Bölgesi 1'de oluşturulacak olan çalışmalar için Teknik İşler Komitesi tarafından geniş çaplı bir araştırma yapılmıştır.
Haberin devamı...
TARKEM Toplantı Geçmişi

Yönetime seçmiş olduğunuz Yönetim Kurulu, İcra Kurulu, Koordinasyon Kurulu ve Komitelerimizin TARKEM kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği toplantılar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
Haberin devamı...
İzmir Kent Değerlerini Koruma ve Geliştirme Derneği Üyelerimiz

Derneğimize katılan değerli üyelerimizin isimlerini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
Haberin devamı...
TARKEM Basında

TARKEM, İzmir'in köklü ve saygın dergilerinden biri olarak gösterilen ve her iki ayda bir yayınlanan İzmir İl Kültür ve Turizm Dergisi'nde...
Haberin devamı...
 
 
 
 
Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.
Atatürk cad. No: 40 kat:3 Pasaport - İZMİR
Tel: 0 232 482 05 28 / Faks: 0 232 482 05 26