TARKEM   e-BÜLTEN
28 Şubat 2013
 
Değerli Ortağımız Sayın,

Tarkem A.Ş, tarihine sahip çıkmak, İzmir'in en değerli bölgelerinden biri olan Eski Şehir ve Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı eski göz alıcı kimliğine kavuşturmak ve İzmir'de sürdürülebilir bir gelişim yaratmak için 19.11.2012 tarihinde sosyal sorumluluk bilinci ile bir Anonim şirket olarak yola çıktı. Şimdi Tarkem gelişiyor ve gün geçtikçe attığı somut adımlarla yolunda ilerlemeye devam ediyor. Bu projeye yürekten inanan siz değerli ortaklarımızın desteğiyle Tarkem, Basmane'den Konak'a kadar uzanan 270 hektarlık Kemeraltı bölgesinde yaşanacak büyük değişimin öncülerinden biri olmanın haklı heyecanını yaşıyor.

Sizleri önemli gelişmeler konusunda bilgilendirmek için her iki ayda bir düzenli olarak yayınlayacağımız "Tarkem Gelişiyor, Kemeraltı Bölgesi Değişiyor" bülteninde, gerçekleşen faaliyetlerden, yaklaşan önemli olaylara, basında hakkımızda çıkan haberlerden, röportajlara kadar derlediğimiz birçok haber bulacaksınız. Tarihe duyduğunuz ilgi ve sevgiyi biz de sizin gibi gönülden paylaştığımızdan "Çocukluğumun Kenti" bölümü ile değerli sanatçılarımızın "Eski Şehir" fotoğraflarına da bültenimizde yer vereceğiz, Tarihi Kent göz alıcı güzelliği ile bu projede yolumuza ışık tutsun diye.

Saygılarımızla,

TARKEM A.Ş
Yönetim Modeli

İlk bültenimizde, Tarkem A.Ş'nin Yönetim Modeli olan Yönetim Kurulu, İcra Kurulu ve Koordinasyon Kurulu'nun çalışma prensiplerini ve üyelerin tam listesini siz değerli ortaklarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
Haberin devamı...
TARKEM Çalışıyor

Kurucu Kurulun, şirketin resmi kuruluşuna kadar yaptığı çalışmalar ve Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş‘ye ait faaliyet raporu aşağıda kronolojik sırayla bilgilerinize sunulmuştur.
Haberin devamı...
Önemli Tarihler

Konu: Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın önderliğinde yapılacak Kemeraltı Konsept Çalıştayı
Tarih: 9 Mart
Haberin devamı...
TARKEM Basında
Çocukluğumun Kenti
 
Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.
Atatürk cad. No: 40 kat:3 Pasaport - İZMİR
Tel: 0 232 482 05 28 / Faks: 0 232 482 05 26