TARKEM  e-BÜLTEN
4 Eylül 2013
 
Sonbaharın kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde "Tarkem Gelişiyor, Kemeraltı Bölgesi Değişiyor" bültenimiz ile birlikte sizlerle yeniden buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 4. sayımızda sizlere yine TARKEM ile ilgili yeni gelişmeleri aktarmaya çalışacağız.

Bu bültenimizde geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen İzmir Kent Değerlerini Koruma ve Geliştirme Derneğimizin ilk toplantısının ayrıntılarını bulacak, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve TARKEM yetkililerinin de davet edildiği Bilgilendirme Toplantısı hakkında detaylara ulaşacaksınız.

TARKEM sanatın ve sanatçının yanında olduğunu geçtiğimiz ay Tarihi Abacıoğlu Han'ında gerçekleştirilen barok müzik konserine verdiği destekle ortaya koymuştur. Yönetim Kurulu üyelerimizin büyük ilgi gösterdiği konserin detaylarını yine bu sayımızda okuyacaksınız.

Ayrıca bu ay sizlere TARKEM'in kurumsal web sitesini açtığımızı duyurmaktan da büyük sevinç duyuyoruz. Kurumsal bilgilerin yanında Kemeraltı ve Çevresini keşfetmenize yardımcı olacak detaylı bilgilerin sunulduğu web sitemizi beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Tüm bu haberlerin yer aldığı yeni bültenimizi keyifle okuyacağınızı umuyor, yeni çalışmalarımızın TARKEM ailesi için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.


ÖZEL NOT: E-bültenimizdeki bölümlerin detaylarına, "Haberin devamı" kısmına tıklayarak ulaşabilir daha sonra bu bölümü kapatarak, yeniden e-bülten ana sayfasına geçiş yapabilirsiniz.


Saygılarımızla,

TARKEM A.Ş.
Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.
İZKA Süreci Hakkında

Ayrıntılarını bir önceki bültenimizde detaylı olarak bulabileceğiniz İZKA Güdümlü Proje sunumumuz bildiğiniz üzere Haziran ayının başında İZKA'ya teslim edilmişti.
Haberin devamı...
Dernek Toplantısı

İzmir Kent Değerlerini Koruma ve Geliştirme Derneğimizin ilk toplantısı çok sayıda üniversite rektörü, öğretim görevlisi, meslek odaları ve İzmir yerel yöneticileri, yazar, iş adamı, danışman ve fikir insanlarının da katılımıyla 15 Ağustos 2013 tarihinde TARKEM merkez ofisinde yapılmıştır.
Haberin devamı...
Tarihi Asansör Toplantısı

Prof. Dr. Murat Güvenç 'in hazırladığı "2013 Stratejik Planlama Amaçlı Kent Araştırmaları Ara Raporu" nun değerlendirildiği toplantı 16 Ağustos 2013 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TARKEM yetkilileri, Prof. Dr. İlhan Tekeli, Prof. Dr. Murat Güvenç, Asistanı ve belediye uzmanlarının da katılımlarıyla Tarihi Asansör'de gerçekleştirilmiştir.
Haberin devamı...
Tarihi Handa Müzik Ziyafeti

Tarihi Abacıoğlu Han, 11 Temmuz 2013 gecesi barok müziğin önde gelen isimlerinden Hille Perl & Lee Santana ve İzmir Barok Sanatçılarına ev sahipliği yapmıştır.
Haberin devamı...
Web Sitemiz Açıldı

TARKEM - Tarihi Kemeraltı İnşaat Ticaret A.Ş. Kurumsal Web Sitesi Artık Yayında!
Haberin devamı...
 
 
Tarihi Kemeraltı İnşaat Yatırım Ticaret A.Ş.
Atatürk cad. No: 40 kat:3 Pasaport - İZMİR
Tel: 0 232 482 05 28 / Faks: 0 232 482 05 26