Yukarı Çık

TARKEM  »  Bilgi Merkezi  »  TARKEM Çalışma Takvimi  »  TTGV Günü İzmir

TTGV Günü İzmir

26 MAYIS 2015


İzmir'in konuşulduğu ve olası işbirliklerinin değerlendirildiği 'TTGV Günü - İzmir Swiss Otel'de iki ayrı panele ev sahipliği yaptı. 


"Sürdürülebilir İzmir için İşbirliği" başlığı altında düzenlenen ilk panelde ekonomik, sosyal ve çevresel açılardan İzmir’in sürdürülebilirliği için işbirlikleriyle ortak akıl geliştirmenin önemi tartışıldı. Panele Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve Görevli Üye Uğur Yüce ile TARKEM Koordinasyon ve Yürütme Kurulu Üyemiz Sıtkı Şükürer konuşmacı olarak katıldılar. 


2. oturumda ise makinalar  ve nesneler  arası iletişim kavramlarının firmalar ve girişimciler için ne gibi fırsatlar sağladığı ve hangi aktörlerin, nasıl roller üstlenebileceğinin tartışıldığı "Nesnelerin İnterneti: Neden Nesneler, Neden Şimdi? " paneli düzenlendi.


Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı’nın (EGEV) kurucusu ve 1991 - 2008 yılları arasında TTGV’nin de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmış TARKEM Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve Görevli Üye Uğur Yüce için hazırlanan “Ege’nin Akil Adamı” belgesel gösterimi de yapıldı. Belgeseli izlemek için lütfen tıklayın.  


E-Bülten'e üye olmak için e-posta adresinizi giriniz.